czwartek, 7 stycznia, 2021
Otwarty Sochaczew


Regulamin Serwisu


Uwaga:

Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Otwarty Sochaczew, jak również prowadząca ją Stowarzyszenie Kultura Działania nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich na inne potrzeb, niż prowadzenie strony internetowej. Wszelkie dane przesyłane i związane ze stroną, takie jak – nicki i adresy mailowe w komentarzach i newsletterze, adresy mailowe i imiona oraz nazwiska w konkursach wiążą się jedynie z dobrowolnym wyborem użytkowników, a usunięcie ich możliwe jest poprzez przesłanie takiej prośby na kontakt@kulturadzialania.pl. Jeśli, ze względów na konkursy, dane typu imię, nazwisko i mail mają być przekazane podmiotom trzecim /fundatorom nagród/ informacje te znajdą się w regulaminie danego konkursu.

Wstęp:

“Otwarty Sochaczew” zwany w dalszej części dokumentu Portalem jest serwisem internetowym prowadzonym przez Stowarzyszenie „Kultura Działania”.

Poniższy dokument stanowi formę porozumienia pomiędzy Stowarzyszeniem., a osobami korzystającymi z Portalu.

Portal jest bezpłatny i skierowany do osób zainteresowanych wydarzeniami związanymi z Sochaczewem.

Informacje publikowane w serwisie pochodzą z wiarygodnych, publicznie dostępnych źródeł i wg najlepszej wiedzy stowarzyszenia, mogą być uznane za rzetelne. Przedstawione w serwisie opinie, poglądy i komentarze stanowią wyraz osobistej wiedzy i poglądów ich autorów.

Prawa autorskie:

Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszystkich danych dostępnych w serwisie podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o Prawie autorskim i prawach pokrewnych ( Dz.U. nr 24, pozycja 83 z późn. zm.). Właścicielami praw są autorzy tekstów opublikowanych na Portalu.

Wykorzystywanie danych z serwisu w celach niekomercyjnych odbywać się może po uprzednim powiadomieniu osoby reprezentującej Stowarzyszenie.

Komentarze:

Portal umożliwia jego użytkownikom komentowanie poszczególnych treści zawartych na stronie. Redakcja prosi wszystkich korzystających o szacunek do innych użytkowników Internetu, zachowanie kultury zachowania i wypowiedzi, nie łamanie prawa oraz trzymanie się zasad netykiety.

Osoby reprezentującej Stowarzyszenie. mają prawą do usunięcia z treści komentarzy elementów reklamowych, obraźliwych, nawiązujących do przemocy i łamiących polskie prawo.

Ochrona prywatności:

Fundacja w pełni respektuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych użytkowników Portalu. Korzystanie z Portalu nie wymaga przedstawiania przez użytkownika jakichkolwiek danych, które pozwalałyby na jego identyfikację. Jedynym wyjątkiem mogą być ankiety, konkursy oraz newsletter do których przystąpienie jest dobrowolne i nie wpływa w żaden sposób na zasady korzystania z Portalu.

Dane uzyskane na tej drodze mają dla stowarzyszenia charakter informacyjny, a ich wyniki są wykorzystywane wyłącznie do wewnętrznych potrzeb zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych ( Dz. U. nr 133 z dn. 29.10.1997, pozycja 833 ).

Portal zastrzega sobie prawo do umieszczania w treści newslettera odpowiednio oznaczonych reklam i ofert partnerskich oraz promowania swoich usług.

Redakcja Portalu zastrzega, że dane użytkownika podejrzanego o popełnienie przestępstwa mogą zostać udostępnione odpowiednim organom państwowym wyłącznie, gdy przedstawią one odpowiedni nakaz sądu polskiego, zgodny z obowiązującym w Polsce prawem.

Podczas wizyty na stronie Portalu, dane dotyczące wizyty użytkownika (np. adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.) zbierane są automatycznie. Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na stronie Portalu, zbierania danych demograficznych o użytkownikach, lub do personalizacji zawartości strony Portalu. Danych zbieranych automatycznie nie da się zmienić lub usunąć.

Każdy użytkownik korzystający z Portalu oświadcza, że zapoznał się z zapisami powyższego dokumentu i zobowiązuje się do ich przestrzegania.