czwartek, 14 stycznia, 2021
Otwarty Sochaczew


Joga dla wszystkich w Parku Garbolewskich

Joga w parku. Co może być lepszego od jogi? Ćwiczenie na świeżym powietrzu, latem, boso. Słońce, muśnięcie ciepłego wiatru, trawa,…

By admin , in Sport i rekreacja , at 14 stycznia 2021 Tagi: , , , , ,

Joga w parku. Co może być lepszego od jogi? Ćwiczenie na świeżym powietrzu, latem, boso. Słońce, muśnięcie ciepłego wiatru, trawa, rosa, Ty, mata i tyle. Tak zaczęty dzień można zaliczyć tylko do udanych. Działamy razem już teraz, aby latem zaprosić Was do takiej celebracji życia.

„Twoje ciało jest w przeszłości. Twój umysł jest w przyszłości. W jodze łączą się razem w teraźniejszości”, BKS Iyengar, jeden z największych współczesnych autorytetów w jodze. Joga to cudowna praktyka ciała i umysłu. Praktyka, która uczy świadomości własnego ciała. Sekwencja wygodnych pozycji zwanych asanami, które uczą nas cierpliwości, wytrwałości i akceptacji siebie. To połączenie, o którym mówił Iyengar, to świadomość bycia tu i teraz. Jedna z najtrudniejszych umiejętności w rzeczywistości przepełnionej bodźcami różnego rodzaju.

Piękne jest jednak to, że joga jest stworzona dla nas i każdy może ćwiczyć, a korzyści płynące są odczuwalne już przy pierwszej praktyce. Nasza propozycja dla Sochaczewa to joga w parku podczas letnich weekendów. Zajęcia będą prowadzone przez instruktorów, osoby kochające jogę i dbające nie tylko o odpowiedni flow zajęć, ale także o wyjątkową atmosferę.

Przyjść będzie mógł każdy. Zarówno osoby, które praktykują jogę codziennie, jak i te które zaciekawił wstęp tego artykułu i chciałyby ją poznać. Będziemy wszyscy mile widziani! To co będzie niezbędne to mata lub kocyk i bycie „tu i teraz”. To wszystko. Pozwól się zaprosić. Pozwól sobie na przeżycie czegoś nowego, co być może stanie się czymś co uwielbiasz, lub co sprawi że zaczniesz cudownie dzień.

Do zobaczenia na macie! Więcej szczegółów podamy bliżej lata.

Komentarze


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *