niedziela, 30 maja, 2021
Otwarty Sochaczew


Otwarcie społecznej szafy do wymiany książek! Gość honorowy wydarzenia- Jacek Hugo-Bader

Po kilkumiesięcznych przygotowaniach naszego bookcrossingowego projektu nadszedł czas inauguracji. Już dziś po południu udostępniamy społeczną szafę do wymiany książek. Koniecznie…

By admin , in Kultura , at 30 maja 2021 Tagi: , , , , , , ,

Po kilkumiesięcznych przygotowaniach naszego bookcrossingowego projektu nadszedł czas inauguracji. Już dziś po południu udostępniamy społeczną szafę do wymiany książek. Koniecznie wybierzcie się na 1 Maja 22 – zostawcie tam lektury, które już przeczytaliście, a w zamian możecie bezpłatnie wziąć inne książki.

Specjalne podziękowania należą się dla: Kanek Woodcut – za stworzenie szafy, Łoskot CAFE – za wsparcie finansowe dla projektu, Grupa Wydawnicza FOKSAL – za przesłanie pierwszych egzemplarzy książek do szafy, Wspólnoty mieszkaniowej z 1 Maja 22- za udostępnienie miejsca, MT Plastics – za fajny rabat przy zakupie pleksy do szafy.

Oficjalne otwarcie szafy planujemy na 12 czerwca o godz. 15.30, a uświetni je wybitny pisarz i reportażysta – Jacek Hugo-Bader.

Po oficjalnym otwarciu zapraszamy na spotkanie autorskie z pisarzem w Łoskot CAFE: Jacek Hugo-Bader / ❝Łoskot Kulturalny❞

Komentarze


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *