środa, 26 czerwca, 2024
Otwarty Sochaczew


Spektakl „Mleko i Czekolada” grupy teatralnej KURTUNA już po premierze

Stało się! Inkluzywny Teatr KURTYNA po raz pierwszy wystawił komedię! Spontaniczny śmiech publiczności, oklaski i miłe komentarze po przedstawieniu potwierdziły,…

By Otwarty Sochaczew , in Kultura Równość , at 26 czerwca 2024 Tagi: , , , , , , ,

Stało się! Inkluzywny Teatr KURTYNA po raz pierwszy wystawił komedię! Spontaniczny śmiech publiczności, oklaski i miłe komentarze po przedstawieniu potwierdziły, że był to właściwy kierunek. Wyszło fenomenalnie! Miesiące pracy i długie godziny prób zaowocowały naprawdę fajnym, mądrym i pełnym zabawnych gagów spektaklem. Przede wszystkim jednak sztuką, która mimo lekkiej konwencji niosła ze sobą przekaz i ogromny ładunek energii.

„Jesteśmy pokoleniem mleka i czekolady…”, tak jeden z bohaterów tłumaczy otaczający go świat, metaforycznie nawiązując do rzeczywistości, w której musimy się wszyscy umieć poruszać, do miejskiego szumu, chaosu, wszchobecnego zgiełku i szukania w życiu drobnych przyjemności.

„Mleko i Czekolada” to przedstawienie, które dało nam mnóstwo śmiechu, ale pozwoliło również sprawdzić nowe możliwości aktorów. Stworzyliśmy przestrzeń do wymiany myśli i dyskusji, które w codziennym życiu nie zawsze wychodzą im z taką łatwością. Jesteśmy bardzo dumni z naszej grupy teatralnej. Czekajcie na kolejne spektakle.

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym i wspierającym przedstawienie, szczególnie: Kamili Karasek, Marcie Filipiak, Kasi Pyś-Fabiańczyk, Ewie Trzcińskiej, Waldkowi Bieńko, Włodkowi Sadowskiemu, Radkowi Fabiańczykowi, Jarkowi Filipiakowi, Agnieszce Sadzyńskiej, Studio Łoskot, Kino Odeon, CTP.

Komentarze


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *