wtorek, 5 września, 2023
Otwarty Sochaczew


Trzeci numer gazety „Otwarty Sochaczew” już dostępny!

Właśnie wydaliśmy trzeci numer nieregularnika społeczno-kulturalnego „OTWARTY SOCHACZEW”. Prace nad gazetą nie obyły się bez komplikacji i przedłużanych deadlinów, ale…

By Otwarty Sochaczew , in Działania , at 5 września 2023 Tagi: , , , ,

Właśnie wydaliśmy trzeci numer nieregularnika społeczno-kulturalnego „OTWARTY SOCHACZEW”. Prace nad gazetą nie obyły się bez komplikacji i przedłużanych deadlinów, ale co zrobić, nie jesteśmy wszak zespołem na etacie, choć profesjonalizmu nam nie brakuje. Jednak „co się odwlecze, to nie uciecze” i wreszcie: mamy to! Świeże czytadło pełne artykułów, felietonów, lokalnych historii, kreatywnej twórczości naszych redaktorów i redaktorek. Do tego ciekawy wywiad z Tatjaną Nimchenko, aktywistką ukraińskiego pochodzenia, mieszkającą od lat w Sochaczewie.

Bardzo cieszymy się, że nasza grupa redaktorska wciąż jest pełna zapału i co najważniejsze, poszerza się o nowe osoby. Jesteśmy pewni, że materiał będzie dla was wciągający i kto wie – może zechcecie do nas dołączyć? Poniżej przedstawiamy listę miejsc, w których gazeta jest dostępna bezpłatnie.

Miejsca, gdzie możesz dostać gazetę:

– Szafa z książkami przy kinie „Odeon”

– Studio fryzjerskie Izabela Kowalska, ul. Ułanów Jazłowieckich 9/ lokal 26

– Barber shop – Mateusz Gaik, pl. Kościuszki 14/16

– Sklep „U Janusza”, Chodaków ul. Chopina 146

– „Sklep pod akacjami”, Chodaków ul. Chodakowska 1

Komentarze


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *