wtorek, 12 września, 2023
Otwarty Sochaczew


Warsztaty dla dzieci – „NASZE KOCHANE DZIECIAKI” już niedługo w Szkole Podstawowej nr 4 w Sochaczewie

„NASZE KOCHANE DZIECIAKI” to cykl zajęć przygotowanych dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Sochaczewie i nie tylko. Nasze…

By Otwarty Sochaczew , in Edukacja , at 12 września 2023 Tagi: , , , , , , ,

„NASZE KOCHANE DZIECIAKI” to cykl zajęć przygotowanych dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Sochaczewie i nie tylko. Nasze Stowarzyszenie wygrało przetarg na realizację zadania w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Dziękujemy pomysłodawcom i już nie możemy doczekać się efektów spotkań. Nasz autorski program obejmuje cele zawarte w projekcie zgłoszonym do BOM.

Czego możecie się spodziewać?

  • 21 września, godz. 16.30 / „Uniwersum superbohaterów – warsztaty z odwagi, asertywności i pewności siebie, organizacja pracy własnej”
  • 22 września, godz. 16.30 / „Jestem, potrafię – wzmacniające warsztaty z autoprezentacji”
  • 28 września, godz. 16.30 / „Warsztaty: Otwarci na różnorodność – nawiązywanie kontaktu, budowanie relacji, komunikacji i współpracy w zespole, otwarcie na neuroróżnorodność i niepełnosprawność” z udziałem Grupy Teatralnej Kurtyna”
  • 29 września, godz. 16.30 / „Warsztaty: W głowie się nie mieści” – jak radzić sobie z emocjami i stresem”

Warsztaty poprowadzą:

Katarzyna Pyś-Fabiańczyk – trenerka z certyfikatem PWC life & business coach; ukończyła z tytułem magistra Nauki Polityczne na Uniwersytecie Warszawskim; z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym; ekspertka występująca podczas polskich i zagranicznych konferencji, laureatka konkursu Sukces Pisany Szminką; współprowadzi grupę teatralną dla młodzieży i dorosłych osób z autyzmem i Zespołem Downa – „Kurtyna”; autorka i prowadząca warsztaty dla nastolatek i nastolatków: Dziewczyńskość=Świadomość. Prowadząc coachingi indywidualne lub grupowe stawia na uważność, zrozumienie i wspólne przechodzenie przez proces zmiany.

Katarzyna Stencel – pedagog specjalny, terapeutka integracji sensorycznej z wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas współpracy z wieloma ośrodkami terapii, szkołami, przedszkolami i fundacjami; ukończyła z tytułem magistra kierunek Pedagogika Niepełnosprawnych Intelektualnie oraz Zarządzanie w Oświacie w Akademii Pedagogiki Specjalnej; obecnie nauczycielka, wychowawca, terapeutka integracji sensorycznej w Zespole Szkół Specjalnych w Erminowie. Z uważnością i pasją podąża za dziećmi i młodzieżą szukając rozwiązań i możliwości bez oceniania i patrzenia na ograniczenia. 

Radosław Fabiańczyk – socjolog i animator kultury, absolwent Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Zawodowo, marketingowiec sprofilowany na CSR (Społeczną Odpowiedzialność Biznesu), w trakcie studiów – Marketing Internetowy w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Założyciel klubokawiarni Łoskot Cafe i ruchu społecznego Otwarty Sochaczew; zwycięzca konkursu Altergrant 2020 za działalność kulturalną na rzecz lokalnej społeczności; prowadził min. warsztaty dla dzieci z placówek opiekuńczych, przedszkoli i szkół. Jego pasją jest tworzenie projektów integrujących lokalną społeczność i wdrażanie rozwiązań, które pozwalają zmieniać przestrzeń wokół nas. 

Na wydarzenia można się zapisać bezpośrednio u wychowawcy lub napisać do nas e-mail z tytułem „NASZE KOCHANE DZIECIAKI” i imionami zgłaszanych dzieci. Adres to: otwarty.sochaczew@gmail.com

Zadanie zostało sfinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego, w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza.

Komentarze


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *