czwartek, 20 października, 2022
Otwarty Sochaczew


Drugi numer nieregularnika Otwarty Sochaczew jest już dostępny

Po kilku tygodniach przygotowań, nareszcie możemy podzielić się z Wami nowym numerem nieregularnika społeczno-kulturalnego „Otwarty Sochaczew”. Gazeta jest efektem burzliwych,…

By Otwarty Sochaczew , in Kultura , at 20 października 2022 Tagi: , , , , ,

Po kilku tygodniach przygotowań, nareszcie możemy podzielić się z Wami nowym numerem nieregularnika społeczno-kulturalnego „Otwarty Sochaczew”. Gazeta jest efektem burzliwych, twórczych dyskusji podczas spotkań redakcyjnych i indywidualnej, ciężkiej, ale jednocześnie przyjemnej, pracy autorów poszczególnych artykułów.

Chcieliśmy przedstawić Wam materiał, który będzie łączył kwestie dotyczące zaangażowania społecznego z tematyką kulturalną. W środku znajdziecie teksty nawiązujące do wybranego przez nas motywu przewodniego „nie dla siebie tylko żyjemy”. Tematy dotyczące ekologii, filozofii, współpracy, samodoskonalenia, historii lokalnej, które pokazują jak silna jest w nas – ludziach, mieszkańcach Sochaczewa, potrzeba działania i budowania relacji.

Nie zapomnieliśmy o warstwie estetycznej – specjalnie dla Was przygotowaliśmy grafiki, rysunki i fotografie, które wydają nam się ważną ilustracją materiału tekstowego. Gazetę możecie otrzymać bezpłatnie w kilku miejscach w Sochaczewie – po pierwsze egzemplarze zapraszamy do Łoskot Cafe, Traugutta 29.

Dofinansowano ze środków „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego oraz ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach zadania „Działaj Lokalnie z POPPSem”

Komentarze


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *