piątek, 15 kwietnia, 2022
Otwarty Sochaczew


„Otwarty Sochaczew” – nowa odsłona – gazeta już w dystrybucji

Mamy to! Po wielu tygodniach pisania, poprawiania, po dziesiątkach spotkań, narad, wysokotemperaturowych dyskusji możecie wziąć „Otwarty Sochaczew” do ręki. Dosłownie!…

By Otwarty Sochaczew , in Edukacja Nasze działania , at 15 kwietnia 2022 Tagi: , , ,

Mamy to! Po wielu tygodniach pisania, poprawiania, po dziesiątkach spotkań, narad, wysokotemperaturowych dyskusji możecie wziąć „Otwarty Sochaczew” do ręki. Dosłownie!

Oto kolejna odsłona naszych działań – przedstawiamy wam pismo, które będzie ukazywać się z regularną nieregularnością i mamy ogromną nadzieję, że zdobędzie ono waszą czytelniczą sympatię. „Otwarty Sochaczew” to magazyn społeczno-kulturalny adresowany do sochaczewian ciekawych świata, szukających inspiracji i relaksu. Są tu teksty i na poważnie, i na serio. Takie, które śmieszą takie, które martwią, i takie, które wprawią was w zadumę. To pismo inne niż wszystkie, które z nacie z lokalnego rynku prasowego. Powstało, by je czytać, nie kartkować. Jesteśmy daleko od polityki, kroniki policyjnej czy trendów biznesowych, ale za to blisko tkanki naszego miasta. Oddajemy w wasze ręce wymyślony przez nas od A do Z – od layoutu po zdjęcia – „Otwarty Sochaczew”, licząc, że uznacie go za niebanalny i oryginalny.


Redakcja gazety:

Katarzyna Fiołek
Patrycja Sołtysik
Justyna Grajek
Katarzyna Pyś-Fabiańczyk
Dominika Myszkowska
Ewa Kamińska
Agnieszka Radomska
Magdalena Karakaya
Ewa Trzcińska
Radek Fabiańczyk

Jednocześnie chcemy tworzyć pismo razem z Wami – po szczegóły odsyłamy do pierwszego numeru. Pismo jest dostępne tylko w wersji papierowej. Zależało nam, by przywrócić retro czar trzymania ulubionej gazety w rękach i czekania z niecierpliwością na dobrą lekturę przy filiżance kawy. I tego wam życzymy przede wszystkim – przyjemności czytania! Ciąg dalszy nastąpi.

Komentarze


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *