środa, 25 sierpnia, 2021
Otwarty Sochaczew


Warsztaty z asertywności, wyznaczania granic oraz budowania relacji dla młodzieży – SAMOŚWIADOMI. Kolejna edycja już 30 sierpnia

Od kilku tygodni organizujemy bezpłatne warsztaty dla młodzieży Samoświadomi. Udział w nich może zgłosić każdy młody człowiek, który chciałby wzmocnić…

By Otwarty Sochaczew , in Edukacja , at 25 sierpnia 2021 Tagi: , , ,

Od kilku tygodni organizujemy bezpłatne warsztaty dla młodzieży Samoświadomi. Udział w nich może zgłosić każdy młody człowiek, który chciałby wzmocnić swoją asertywność, popracować nad komunikacją i budowaniem relacji. Najbliższe spotkanie odbędzie się już 30 sierpnia (w pon.), o godz.18.00.

Tym razem będziemy rozmawiać o nieśmiałości razem z coacherkami – Kasią Pyś-Fabiańczyk, Agnieszką Ryczkowską – Przywoźny oraz pedagożkami Kasią Fiołek, Ewą Trzcińską i Patrycją Sołtysik. Dodatkowo czeka nas niespodzianka – odwiedzi nas znowu Maja Kapłon, która opowie o swoich zmaganiach i sukcesach.

Główną zasadą, którą kierujemy się podczas warsztatów jest szczerość i dyskrecja. Tworzymy atmosferę zaufania, która sprawia, że wszyscy możemy poczuć się komfortowo. Nie oceniamy i nie udzielamy dobrych rad, a jedynie słuchamy i wspólnie szukamy rozwiązań. Czas, który spędzamy razem jest wyjątkową okazją do tego, żeby się otworzyć, przede wszystkim przed sobą samym.

Udział w warsztatach jest bezpłatny – zgłaszajcie się na: otwarty.sochaczew@gmail.com

Partnerem projektu jest Femi Fund.

Komentarze


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *