wtorek, 21 maja, 2024
Otwarty Sochaczew


Noc Muzeów z Otwartym Sochaczewem! Było innowacyjnie i kolorowo

Podczas Nocy Muzeów w Sochaczewie, w Studio Łoskot miała miejsce niezwykła wystawa zorganizowana przez nasze stowarzyszenie – Otwarty Sochaczew. Wydarzenie…Podczas Nocy Muzeów w Sochaczewie, w Studio Łoskot miała miejsce niezwykła wystawa zorganizowana przez nasze stowarzyszenie – Otwarty Sochaczew. Wydarzenie przyciągnęło mnóstwo osób, które z zainteresowaniem oglądały i chętnie kupowały prezentowane prace naszych lokalnych artystów. Warto podkreślić, że pomysł wystawy miał pokazać różnorodność i talenty osób malujących. Udowodniliśmy, że wszystko jest możliwe, wystarczy tylko mieć odrobinę wyobraźni i chęci tworzenia.

Wystawa „Kolory z Przestworzy” przede wszystkim wyróżniała się swoim innowacyjnym podejściem do prezentacji sztuki. Galeria była zaaranżowana w ciemni podświetlanej żarówkami UV, co nadawało całości tajemniczy i magiczny klimat. Obrazy malowane farbami fluorescencyjnymi, zyskiwały w tym świetle nowy, dynamiczny wymiar, co dodatkowo podkreślało ich artystyczną wartość. Sami byliśmy zaskoczeni tak fenomenalnym efektem i ogromną frekwencją podczas dwóch dni pokazu.

To wyjątkowe wydarzenie nie tylko wzbogaciło kulturalną ofertę miasta, ale także pokazało, że Sochaczew jest otwarty na nowoczesne i kreatywne projekty artystyczne. Wystawa była dowodem na to, że lokalna scena artystyczna potrafi zaskoczyć i zainspirować, wnosząc świeże, innowacyjne rozwiązania do tradycyjnych form malarskich.

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w projekt: Radkowi Fabiańczykowi, Monice Rubow, Beacie Sałacińskiej, Agnieszce Radomskiej, ale przede wszystkim artystom amatorom. Bez Was ten projekt nie mógłby zaistnieć.

Komentarze


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *