poniedziałek, 22 maja, 2023
Otwarty Sochaczew


Rowery, piknik, ognisko i niesamowite widoki

21 maja, w niedzielę, mieszkańcy Sochaczewa pokazali jak można spędzać czas w sposób przyjemny i produktywny zarazem. Zebraliśmy się w…

By Otwarty Sochaczew , in Sport i rekreacja , at 22 maja 2023 Tagi: , , , ,

21 maja, w niedzielę, mieszkańcy Sochaczewa pokazali jak można spędzać czas w sposób przyjemny i produktywny zarazem. Zebraliśmy się w gronie przyjaciół Otwartego Sochaczewa po to, by wspólnie pojechać na wycieczkę rowerową. Bardzo miło zaskoczyła nas frekwencja – kilkadziesiąt osób stawiło się o umówionej godzinie. Podczas trasy podziwialiśmy przyjemne widoki, ciesząc się z bliskości natury. Nasze wrażenia mogliśmy omówić, gdy dotarliśmy na miejsce, w którym zaplanowany został wspólny piknik.

Bawiliśmy się świetnie, a to wszystko dzięki wspaniałemu miejscu, bliskości lasu, wody i przesympatycznym gospodarzom. Marcin i Agnieszka zapewnili nam nie tylko przestrzeń na grilla, ognisko i odpoczynek, ale także znakomitą atmosferę. Mogliśmy relaksować się w przyjaznym gronie i rozmawiać o planach Otwartego Sochaczewa na przyszłość. A największą radość sprawił nam udział najmłodszych sympatyków i obserwowanie ich szalonych zabaw.

Zdjęcia: Marta Filipiak

Komentarze


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *