poniedziałek, 28 czerwca, 2021
Otwarty Sochaczew


Sochaczew pomalowany przez CHAZME718

Festiwal „SOCHACZEW JAK MALOWANY” wciąż trwa. Dzielnice naszego miasta wzbogacają się o kolejne murale. Szare, podniszczone ściany zaczynają nabierać nowego…

By Otwarty Sochaczew , in Działania , at 28 czerwca 2021 Tagi: , , , , , , ,

Festiwal „SOCHACZEW JAK MALOWANY” wciąż trwa. Dzielnice naszego miasta wzbogacają się o kolejne murale. Szare, podniszczone ściany zaczynają nabierać nowego życia, a sztuka malowania murów zdobywa coraz więcej fanów. Ogromnie cieszymy się, że nasz pomysł ma tak szeroki odbiór, a ilość murali, które zainicjowaliśmy w ciągu ostatnich 3 miesięcy przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania.

Ostatnia praca to bezapelacyjnie dzieło sztuki, a Sochaczew odwiedził artysta zdecydowanie wielkiego formatu. Daniel Kaliński – Chazme718 to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie street artu. Jego prace możecie oglądać prawie na całym świecie, a charakterystyczny i surrealistyczny styl malowania podziwiają już nie tylko amatorzy murali, ale również wielbiciele sztuki. Daniel maluje również obrazy i tworzy rzeźby.

Najnowszą pracę możecie znaleźć na ciepłowni PEC, pod adresem Żwirki i Wigury 24, niedaleko Muzeum Kolei Wąskotorowej (z terenu muzeum najlepiej widać całe dzieło).

Projekt udało się zrealizować dzięki zbiórce, którą przeprowadziliśmy wśród mieszkańców naszego miasta, DlaMagazynu.pl oraz Przedsiębiorstwu Energetyki Cieplnej w Sochaczewie, które udostępniło nam ścianę i zostało jednym z fundatorów projektu.

Komentarze


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *