czwartek, 21 kwietnia, 2022
Otwarty Sochaczew


Zapraszamy na dzień otwarty w Ogródku Społecznym „KABACZEK”

Ogródek Społeczny Kabaczek miał swoją inaugurację pod koniec zeszłego roku. Pierwsze nasze działania związane były przede wszystkim z odpowiednim przygotowaniem…

By Otwarty Sochaczew , in Edukacja Ekologia , at 21 kwietnia 2022 Tagi: , , , , ,

Ogródek Społeczny Kabaczek miał swoją inaugurację pod koniec zeszłego roku. Pierwsze nasze działania związane były przede wszystkim z odpowiednim przygotowaniem terenu, tj. budowaniem: grządek, kompostownika i altany. Zajęło nam to tyle czasu, że trochę zabrakło go na docelowe aktywności, czyli prace typowo ogrodnicze.

Ten sezon będzie dla pierwszego ogródka społecznego w Sochaczewie kluczowy. Okaże się, czy zarazicie się pasją do miejskiego ogrodnictwa i działań proekologicznych, czy Ogródek „Kabaczek” będzie miejscem spotkań i centrum życia społecznego. Jesteśmy pełni nadziei, że będzie pełnił rolę miejsca do rekreacji i edukacji, a owoce pracy dadzą wszystkim mnóstwo satysfakcji.

Zapraszamy na dzień otwarty 23 kwietnia o godz. 16.00, adres: teren sąsiadujący z placem zabaw Nivea, k. ul. Dywizjonu 303 Na miejscu będziecie mogli zarezerwować grządkę i porozmawiać z wolontariuszami i wolontariuszkami Otwartego Sochaczewa.

Inicjatywa jest społeczna i nie wiąże się z opłatami.

Komentarze


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *