poniedziałek, 7 czerwca, 2021
Otwarty Sochaczew


„MAŁY KSIĄŻĘ – CZYLI SEN NA JAWIE”. Zapraszamy na spektakl grupy teatralnej KURTYNA – już 11.07 w kinie Odeon

Wiele miesięcy prób, spotkań, radości i wyzwań, z którymi zmagali się członkowie grupy teatralnej kurtyna już wkrótce zostanie zwieńczonych spektaklem….

By Otwarty Sochaczew , in Kultura , at 7 czerwca 2021 Tagi: , , , , , ,

Wiele miesięcy prób, spotkań, radości i wyzwań, z którymi zmagali się członkowie grupy teatralnej kurtyna już wkrótce zostanie zwieńczonych spektaklem. Sztuka nawiązuje do tematu bardzo bliskiego naszym aktorom, osobom z niepełnosprawnościami, z autyzmem, Zespołem Downa, ponieważ dotyczy przyjaźni, miłości, wsparcia i budowania relacji w świecie, który nie zawsze można zrozumieć.

Zajęcia dały aktorom możliwość rozwoju i włączenia się w ciekawy, twórczy projekt, a jednocześnie stworzyły pomost, który nie tylko łączy ich ze społeczeństwem, ale także wprowadza w dorosłość. Spektakl ma stanowić podsumowanie ciężkiej pracy zespołu i wszystkich osób odpowiedzialnych za realizację.

Sztuka zostanie wystawiona w studyjnym kinie Odeon już 11.07 o godzinie 10.00. Bilety – cegiełki w cenie 30/35zł, będzie można nabyć przed wejściem (między godziną 9.00 a 9.45).

Bilety – cegiełki również można nabyć w przedsprzedaży do nabycia w: Łoskot CAFE , UL. Traugutta 29, Sochaczew. Codziennie od godz. 16.00, prócz poniedziałków lub zarezerwować pod numerem 733 868 097.

W sprawie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt na adres: otwarty.sochaczew@gmail.com z tytułem: KURTYNA.

Komentarze


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *