środa, 22 września, 2021
Otwarty Sochaczew


Ogród społeczny „KABACZEK” już działa i wciąż nabiera kształtu

Pierwszy ogródek społeczny w Sochaczewie rośnie w oczach. Przy pomocy dzielnych pracowników z firmy L’Oréal zdołaliśmy oczyścić teren ze śmieci oraz…

By Otwarty Sochaczew , in Ekologia , at 22 września 2021 Tagi: , , , , , ,

Pierwszy ogródek społeczny w Sochaczewie rośnie w oczach. Przy pomocy dzielnych pracowników z firmy L’Oréal zdołaliśmy oczyścić teren ze śmieci oraz przygotować drugą część grządek. Zrobiliśmy również miejsce pod altankę, w której będą odbywały się różnego rodzaju wydarzenia łączące lokalną społeczność.

Ogrodniczki i ogrodnicy z sąsiedztwa uprawiają już pierwsze grządki i dbają o to, żeby „KABACZEK” stanowił przyjazną i pożyteczną przestrzeń dla wspólnoty. Projekt na pewno przyniesie wiele korzyści i pokaże, że współpracując możemy zrobić bardzo wiele, dobrze się przy tym bawiąc.

Wszystkich zainteresowanych uprawą własnych warzyw i owoców na przygotowanym przez nas terenie zapraszamy do kontaktu przez stronę internetową lub na fanpage „Ogródka społecznego KABACZEK”.

Dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Porozumienia Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego

Komentarze


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *