środa, 30 sierpnia, 2023
Otwarty Sochaczew


Warsztaty kreatywne z aktywizmu społecznego

Łoskot Kulturalny wystartował! Zapraszamy wszystkich chętnych do obserwowania strony i aktualnych wydarzeń Otwartego Sochaczewa i Stowarzyszenia Kultura Działania – stąd…

By Otwarty Sochaczew , in Edukacja Kultura , at 30 sierpnia 2023 Tagi: , , , ,

Łoskot Kulturalny wystartował!

Zapraszamy wszystkich chętnych do obserwowania strony i aktualnych wydarzeń Otwartego Sochaczewa i Stowarzyszenia Kultura Działania – stąd dowiecie się o poszczególnych akcjach. W ramach projektu zorganizujemy bezpłatne i otwarte dla mieszkańców Sochaczewa warsztaty i rozmowy z przedstawicielami świata kultury.

Na spotkania z twórcami zostaną zaproszone osoby medialne, znane szerszej publiczności, których wkład w rozwój ogólnopolskiej kultury niesie inspirację dla wszystkich i dodaje odwagi do działania.

Wśród zaproszonych gości będą pisarze, dziennikarze i inni artyści. Jeszcze w sierpniu odbędą się warsztaty kreatywne i wzmacniające polegające na budowaniu samoświadomości, asertywności, wyznaczaniu i realizacji celów, uczące jak rozwinąć wewnętrzną moc twórczą i włączyć się w aktywizm społeczny. Ich główny cel to promowanie zaangażowania społecznego i współpracy lokalnej, wzmacnianie relacji w grupie poprzez zbudowanie społeczności.

W sprawie udziału piszcie do nas na otwarty.sochaczew@gmail.com

Komentarze


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *