wtorek, 23 kwietnia, 2024
Otwarty Sochaczew


Gratulujemy wygrania wyborów i trzymamy kciuki za dobrą współpracę nowych władz z organizacjami niezależnymi, działającymi na rzecz Sochaczewa

Wybory są zawsze świętem demokracji, dlatego cieszymy się, że jako obywatele mieliśmy szansę wziąć udział w podjęciu kluczowej decyzji dla…

By Otwarty Sochaczew , in Bez kategorii , at 23 kwietnia 2024 Tagi: , , , , , ,

Wybory są zawsze świętem demokracji, dlatego cieszymy się, że jako obywatele mieliśmy szansę wziąć udział w podjęciu kluczowej decyzji dla miejsca, w którym mieszkamy. Kilka dni temu mieszkańcy Sochaczewa mieli okazję wybrać nowe władze miasta i gminy.

Serdecznie gratulujemy nowo wybranemu burmistrzowi miasta – Danielowi Janiakowi i wójtowi gminy -Dariuszowi Krupie, a także wszystkim radnym, którzy kontynuują lub zaczynają swoją misję pracy dla dobra mieszkańców.

Mimo, że kampania wyborcza była momentami ostra, teraz nadszedł czas na jedność i współpracę dla dobra Sochaczewa i okolic. Mamy nadzieję, że nowi włodarze okażą się godni swoich funkcji i będą wspierali mieszkańców i mieszkanki w rozwiązywaniu lokalnych problemów i towarzyszyli w nowych wyzwaniach. Sochaczewianie i sochaczewianki docenią efekty tych starań w następnych wyborach.

Trzymamy również kciuki za owocną współpracę z niezależnymi stowarzyszeniami i fundacjami działającymi na terenie Sochaczewa. Wspólna determinacja i zaangażowanie na pewno zaowocują i będą wartością dodaną w rozwoju naszej lokalnej społeczności.

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy sukcesów!

Komentarze


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *